Menu

Bezpieczeństwo

Informacje o produktach i gwarancji ich oryginalności.

1. Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.

2. Wszystkie produkty prezentowane na naszych stronach są oryginalne. Na wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadamy autoryzacje dystrybutorów i producentów.

3. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie zakupu.

Zwroty i reklamacje

1. Klient ma prawo do zwrotu produktów zakupionych w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki.

2. Koszt odesłania zwracanych produktów ponosi w całości klient. Nie przyjmujemy przesyłek "za pobraniem".

3. Zwracany produkt musi być odesłany w stanie nienaruszonym (w oryginalnym opakowaniu), nie może nosić żadnych śladów użytkowania i nie może być otwierany. W przypadku naruszenia powyższych zasad zwrot nie zostanie przyjęty do realizacji.

4. Zwrotu pieniędzy dokonujemy przelewem bankowym na konto z którego dokonano wpłaty. W wyjątkowych przypadkach możemy przekazać kwotę zwrotu na inne konto, wskazane i potwierdzone pisemnie przez klienta, który dokonał u nas zakupów.

5. Zwracany produkt musi być odesłany do nas wraz z dołączonym do przesyłki paragonem fiskalnym, lub fakturą do paragonu potwierdzającą transakcję. Nie przyjmujemy zwrotów bez dokumentu zakupu.

6. Odpowiednio zabezpieczoną paczkę należy odesłać na adres:

PTG Trading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Łomiańska 5a

01-685 Warszawa

Polityka prywatności i ochrony danych.

1. Zobowiązujemy się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Klienci sklepu www.aromadream.eu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania do celów związanych z realizacją zamówienia. Nigdy nie udostępnialiśmy i nigdy nie będzie udostępniać żadnych danych osobowych swoich klientów do celów innych niż związanych z realizacją zamówienia. Dotyczy to zarówno danych adresowych, jak i adresów e-mail.

2. Dane osobowe, które podajesz przy zakupach w naszym sklepie są należycie chronione, wykorzystujemy je tylko do zrealizowania zamówienia i wszystkiego co z tym związane.